Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Koncerty Wrocław - tych 3 propozycji nie możesz przegapić

Wrocław - miasto spotkań. To hasło nie przestaje być aktualne już od wielu lat, a dowodem na to są liczne wydarzenia kulturalne, które mają miejsce w stolicy Dolnego Śląska. Jeśli chodzi o koncerty Wrocław niezmiennie ma do zaoferowania bilety na atrakcyjne wydarzenia kulturalne.

  1. Koncerty Wrocław - podhalańska siła na Dolnym Śląsku
  2. Bilety na koncerty we Wrocławiu - muzyczny marzec 2020

W koncertowym kalendarzu Wrocławia każdy znajdzie wydarzenie dla siebie, zarówno miłośnicy poezji śpiewanej, jak i twórczości inspirowanej góralską kulturą, czy zwolennicy muzyki elektronicznej. Bilety na koncerty we Wrocławiu można kupić w kasach obiektów koncertowych lub przez internet.

Koncerty Wrocław - podhalańska siła na Dolnym Śląsku

Święta Bożego Narodzenia rozpoczynają czas kolędowania. Tym razem mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli wziąć udział we wspólnym śpiewaniu kolęd i pastorałek z zespołem Zakopower. Wydarzenie "Zakopower - Kolędowo" odbędzie się 4 stycznia 2020 r. w Centrum Kultury Impart. Sebastian Karpiel-Bułecka ze swoim zespołem zaprezentują tradycyjne, polskie kolędy oraz podhalańskie pastorałki w ich niecodziennym, energetycznym i nowoczesnym wykonaniu, które przypadnie do gustu nawet największym sceptykom tego rodzaju muzyki. Zakopower słynie z niekonwencjonalnego połączenia tradycji z nowoczesnością, dlatego ich koncerty Wrocław zawsze zapamiętuje na długi czas.

Bilety na koncerty we Wrocławiu - muzyczny marzec 2020

Marzec 2020 zapowiada się bardzo ciekawie. Stolica Dolnego Śląska stanie się miejscem dwóch koncertów gwiazd nie tylko sławnych, ale i kontrowersyjnych. 20 marca w Sali Audytoryjnej WCK zagra zespół Kult, który tym występem zakończy trasę koncertową Kult Akustik. Formacja Kazika Staszewskiego cieszy się w Polsce ogromną popularnością, dlatego każdy kto chce zobaczyć ją na żywo musi się pospieszyć - bilety na koncerty Wrocław, Gdańsk, Toruń, Szczecin i w wielu innych miastach rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Zaledwie tydzień później, bo 27 marca, na scenie we wrocławskiej Hali Stulecia stanie niemiecki zespół Scooter - jedna z największych i najsłynniejszych, europejskich gwiazd muzyki elektronicznej. Scooter w swoich utworach łączy różne gatunki muzyczne, m.in. breakbeat hardcore, rave, dance, techno i trance, przez co stał się zespołem uwielbianym przez fanów na całym świecie. Uczestnicy koncertu mogą liczyć na oryginalny performance i dużą dawkę emocji. Każdy, kto chce wziąć udział w tym wydarzeniu, bilety Wrocław, Katowice i Warszawa znajdzie na stronie organizatora.