Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zamówienie OVHcloud blisko połowa ankietowanych skorzystała z ofert promocji generowanych na potrzeby BlackFriday. Żeby promocja była atrakcyjna musi być prosta i PRAWDZIWA. Pozorne obniżki blokuje np. sklep Allegro, oferty weryfikują również Klienci.

- To nie jest czas, kiedy można powiedzieć, że jest taniej chociaż jest drożej. Mamy duże grono Klientów uzbrojonych w kalkulatory i znających się na nich lepiej niż wielu analityków. Black Friday w PANEK CarSharing będzie bez ściemy- informuje Dyrektor Marketingu i Rzecznik Prasowy PANEK S.A, Katarzyna Panek

87% badanych zrobi zakupy online, a w tym aż 48% mówi, że wykorzysta do tego internet. 41% ankietowanych planuje wydać więcej niż 500 zł. Sprzedawane podczas zakupowego święta produkty będą przede wszystkim dobrami materialnymi, głównie ubraniami i butami, ale na liście zakupowej znajdą się też usługi.

- Sprzedaż usług jest wyzwaniem, nie można ich wziąć w rękę, założyć, pochwalić się otoczeniu. Usługi są czymś co wymaga planowania. Wiele osób potrafi kupić np. nowe buty czy drobną elektronikę pod wpływem impulsu. Usługa wymaga wyobraźni. W tym roku poza czymś co jest wirtualne będziemy sprzedawać również rzeczy materialne. W świeżo otwartym sklepie PANEK na Allegro, będzie można kupić vouchery oraz produkty. – dodaje Katarzyna PANEK

PANEK CarSharing to nie jedyna firma, która dostosowuje się do bieżącej sytuacji, w tym roku na Black Friday będzie można kupić na przykład maski. Każda z nich wykonana jest z dbałością o szczegóły, jest bardzo wygodna w użytkowaniu i posiada ergonomiczny kształt. Na nosku znajduje się usztywnienie z drucikiem pozwalające na przystosowanie produktu do każdej twarzy i gwarantujące odpowiednie przylegania. Wśród masek do kupienia znajdą się 3 unikatowe wzory. Jeden z nich można było już zdobyć w konkursach orgaznizowanych od 2 tygodni na social mediach. Teraz może je mieć każdy, i nie tylko te. Zostaną dodane 2 wzory, których nie dało się wygrać wcześniej. Oprócz maseczek dostępne do kupna będą również smycze, breloki oraz balony- wszystko z logo PANEK CarSharing. PANEK CarSharing informuje, że maski i gadżety to dopiero początek i z czasem w sklepie pojawią się kolejne produkty być może z czasem również ubrania.

Oferta PANEK CarSharing będzie zróżnicowana, dotychczasowi Klienci będą mogli kupić przedpłaty po bardzo okazyjnych cenach. To już nowa tradycja, sprzedaż środków na przyszłe przejazdy to hit ostatnich miesięcy. Środki można wykorzystać bezterminowo a zakup z dodatkowym bonusem pozwala zmniejszyć cenę przejazdów i ograniczyć liczbę faktur. To rozwiązanie doceniają szczególnie przedsiębiorcy i osoby, które co jakiś czas stykają się z usługą.

Mechanizm promocji jest bardzo prosty - do każdej wpłaty Klient otrzymuje dodatkowe środki na przejazdy.

Promocja na przedpłaty Black Weekend - PANEK CarSharung

Zasada kupna voucherów jest prosta- im większa wartość kupionego vouchera, tym większy bonus otrzymuje kupujący od firmy. Przy najmniejszych wartościach kupujący nie otrzymuje nic. Przy voucherach od 100 do 800zł, firma dodaje od siebie 10% wartości, natomiast przy wyższych kwotach- od 25 do 33% dodanej wartości i zestaw gadżetów gratis! Przy zakupie powyżej 100zł w sklepie Allegro, PANEK oferuje darmową wysyłkę.

Osoby, które chcą kupić voucher i podarować go komuś również mogą to zrobić. Nie trzeba posiadać konta w usłudze, żeby kupić produkt. W nowo otwartym sklepie na Allegro będzie można kupić voucher także poza ofertą Black Friday. Zasada kupna voucherów jest prosta- im większa wartość kupionego vouchera, tym większy bonus otrzymuje kupujący od firmy. Przy najmniejszych wartościach kupujący nie otrzymuje nic. Przy voucherach od 100 do 800zł, firma dodaje od siebie 10% wartości, natomiast przy wyższych kwotach- od 25 do 33% dodanej wartości i zestaw gadżetów gratis! Szczegóły oferty poniżej:

 1. Voucher na CarSharing za 20 zł -> Klient otrzymuje 20 zł
 2. Voucher na CarSharing za 50 zł -> Klient otrzymuje 50 zł
 3. Voucher na CarSharing za 100 zł -> Klient otrzymuje 110 zł
 4. Voucher na CarSharing za 150 zł -> Klient otrzymuje 170 zł
 5. Voucher na CarSharing za 200 zł -> Klient otrzymuje 220zł
 6. Voucher na CarSharing za 250zł -> Klient otrzymuje 270 zł
 7. Voucher na CarSharing za 300 zł -> Klient otrzymuje 330 zł
 8. Voucher na CarSharing za 400 zł -> Klient otrzymuje 440 zł
 9. Voucher na CarSharing za 500 zł -> Klient otrzymuje 550 zł
 10. Voucher na CarSharing za 600zł -> Klient otrzymuje 660 zł
 11. Voucher na CarSharing za 700 zł -> Klient otrzymuje 770 zł
 12. Voucher na CarSharing za 800 zł -> Klient otrzymuje 880 zł
 13. Voucher na CarSharing za 900zł -> Klient otrzymuje 1 000 zł + zestaw gadżetów PANEK i wersja papierowa vouchera gratis, pakowanie na prezent gratis
 14. Voucher na CarSharing za 1000 zł -> Klient otrzymuje 1250 zł + zestaw gadżetów PANEK i wersja papierowa vouchera gratis, pakowanie na prezent gratis
 15. Voucher na CarSharing za 1200 zł -> Klient otrzymuje 1 500 zł + zestaw gadżetów PANEK i wersja papierowa vouchera gratis, pakowanie na prezent gratis
 16. Voucher na CarSharing za 1500 zł -> Klient otrzymuje 2 000 zł + zestaw gadżetów PANEK i wersja papierowa vouchera gratis, pakowanie na prezent gratis

Vouchery mogą stanowić prezent dla najbliższej osoby nie tylko na tegoroczną gwiazdkę, ale również przyszłą, lub jakąkolwiek inną okazję. CarSharing to zdecydowanie bezpieczniejszy środek transportu niż autobusy czy pociągi, szczególnie w czasie pandemii. Używając właśnie jego, łatwiej jest uniknąć dużych skupisk ludzi. Jest również niezwykle wygodny, ponieważ nie trzeba pilnować harmonogramu odjazdów, samochód czeka pod domem!

Wszystkie powyższe oferty będą dostępne do niedzieli do północy, w poniedziałek w sklepie pojawi się oferty zakupowe z darmową przesyłką.

Tylko podczas Cyber Monday (30.11) klienci Panka będą mogli zrobić zakupy w sklepie Allegro z darmową wysyłką. To jeszcze nie wszystko, planowane jest wprowadzenie produktów łączonych. Tylko w Cyber Monday można będzie zakupić:

 1. Maseczkę w wybranym wzorze za 12,99zł (+darmowa wysyłka)
 2. Dowolnej wartości voucher do którego można będzie dokupić maseczkę za 9,99zł (+darmowa wysyłka)
 3. Wielopak maseczek: pierwsza za 12,99zł, druga za 9,99zł a trzecia za 6,99zł (+darmowa wysyłka)

maseczki PANEK CarSharing

Po więcej szczegółów zapraszamy na: https://panekcs.pl/ oraz na sklep Allegro:

https://allegro.pl/uzytkownik/Panek_SA?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-2-0717