Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Chcesz zrobić pierwszy, a może już kolejny tatuaż? Jesteś zainteresowana minimalistycznymi wzorami lub wolisz poszaleć z kolorami? Chcesz, by tatuaż przedstawiał to, kim jesteś? Sprawdź najmodniejsze wzory kobiecych tatuaży we Wrocławiu i zobacz u kogo zrobić dziarkę! Artykuł zawiera galerię zdjęć.

Tatuaż we Wrocławiu

We Wrocławiu znajdziesz wiele utalentowanych artystów i artystek tatuażu. Dlaczego tatuatorów nazywamy artystami? Ponieważ to właśnie oni przenoszą sztukę na ciało i tworzą niewyobrażalne arcydzieła! Wśród nich znajdziesz kobiety, które totalnie różnią się od siebie stylem, za to od których (to wiemy na pewno!) wyjdziesz zadowolona.

Zanim jednak zajmiemy się tym, gdzie zrobić tatuaż we Wrocławiu najpierw skupimy się na kilku podstawowych elementach. Pierwszym z nich jest pomysł na tatuaż, drugim konkretne umiejscowienie na ciele, a trzecim rezerwacja tatuażu online.

Pomysł na tatuaż

Pomysłów na tatuaż jest tak dużo, jak osób chodzących po świecie. Każdy chce i oczekuje czegoś zupełnie innego. Niezależnie od drogi, którą wybierzesz poszukiwania powinnaś rozpocząć od słowniczka styli tatuaży, a jak podaje INKsearch.co – platforma do rezerwacja sesji tatuażu online – jest ich ponad 20 (które w dodatku wciąż rosną).

Gdzie zrobić tatuaż

Tatuaż możesz zrobić na ręce, nodze, karku, kostce, nadgarstku – praktycznie nie ma miejsca, które nie nadawałoby się na dziarkę. Inną kwestią jest oczywiście towarzyszący ból, szczególnie dotkliwy w konkretnych miejscach, jak chociażby tatuaże na żebrach. Niemniej jednak pisząc wiadomość do tatuatorki powinnaś wiedzieć:

 • W jakim miejscu na ciele chcesz zrobić tatuaż;
 • Jakiej powinien być wielkości;
 • W jakim stylu wykonany;
 • W jakiej gamie kolorystycznej;
 • W jakim stylu;
 • Który konkretnie motyw Cię interesuje.

INKsearch platforma

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji tatuażu online

Zarezerwuj tatuaż on-line

Dopiero ustalając szczegóły jesteś gotowa na to, by przedstawić swój pomysł, który może dotyczyć zarówno motylka, jak i dużo bardziej skomplikowanego wzoru tworzonego od podstaw przez artystkę. Jak zarezerwować tatuaż? To proste. Wystarczy, że skorzystasz z dedykowanej platformy INKsearch.co, która pozwala na przejrzenie portfolia ponad 2 000 artystów, sprawdzenie najnowszych trendów w branży, kupienie od ręki w promocyjnych cenach flashy oraz zarezerwowanie sesji tatuażu.

Wystarczy, że będąc na stronie głównej wybierzesz sekcję TATUŻE, ARTYŚCI lub STUDIA, lokalizację oraz (ewentualnie) konkretny motyw, który Cię interesuje lub trendy. Tym samym wpisując hasło MOTYL i wybierając lokalizację WROCŁAW, pojawią się rekordy dotyczące: tatuaż motyl Wrocław.

Ile kosztuje tatuaż

Cena za tatuaż zależy od bardzo wielu czynników i nie jest jednoznaczna. Wpływ na cenę ma doświadczenie artystki, umiejętności, pomysł na tatuaż, jego wielkość i umiejscowienie, a także czas. Inaczej wyceniane są tatuaże, na które artystka poświęci (dosłownie) 15 minut, a inaczej te, na które potrzebna jest całodniowa sesja.

Tatuaże, ludzie, artyści

Interesuje Cię branża tatuażu? Jesteś ciekawa, kto stoi za maszynką? A może interesują Cię ciekawe akcje, promocje i zniżki? Wystarczy, że przejdziesz na INKnews.co gdzie przeczytasz najnowszy artykuł o studiu tatuażu Longboard Ink, a także mini wywiady z pracującymi w nim artystami. Sprawdź!

Longboard Ink inknews.co, inksearch.co

fot. INKnews.co – serwis, dzięki któremu pozostaniesz na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie tatuażu

 1. Studio tatuażu Miejska Dżungla we Wrocławiu oraz Artystka Gnieszka

Aga w swojej pracy głównie skupia się na tatuażach zwierzęcych i kreskówkowych, co możecie zobaczyć na przykładowych zdjęciach poniżej. Tusz, którym operuje to głównie czerń i szarości, zaś style, w jakich się porusza to linework oraz graphic. Zainteresowały Cię prace artystki?

Sprawdź wolne terminy i zarezerwuj sesję tatuażu online przez INKsearch.co z 50 PLN rabatem! https://pl.inksearch.co/rabat

Gnieszka INKsearch.co

 1. Studio tatuażu Omerta Tattoo we Wrocławiu oraz Artystka Ania Dziara

Absolwentka wrocławskiego ASP na kierunku malarstwo. W swoim zawodzie chętnie miesza style łącząc realizm, motywy rysunkowe oraz graficzno-geometryczne. Głównie dziara w czerniach i szarościach choć kolor nie jest jej obcy!

Sprawdź wolne terminy i zarezerwuj sesję tatuażu online przez INKsearch.co z 50 PLN rabatem! https://pl.inksearch.co/rabat

Ania Dziara INKsearch.co

 1. Studio tatuażu Pręgi Tattoo Shop we Wrocławiu oraz Artystka Katusza Kwiatkowska

Wrocławska artystka Katusza Kwiatkowska tatuażem zajmuje się od 2014 roku, a do jej zainteresowań należą wszelkie formy plastyczne (co widać w poniższych pracach) film, literatura oraz muzyka. Katusza jest założycielką wrocławskiego studia Pręgi i zaprasza na dziarski w stylu abstract oraz new school.

Sprawdź wolne terminy i zarezerwuj sesję tatuażu online przez INKsearch.co z 50 PLN rabatem! https://pl.inksearch.co/rabat

Katusza Kwiatkowska INKsearch.co

 

inksearch-logo

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji tatuażu online