Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Duże zapotrzebowanie na operatorów maszyn w woj. dolnośląskim. Ponad 60 miejsc pracy czeka na kandydatów

W związku z otwarciem nowej linii produkcyjnej firma The Hut Group zlokalizowana w podwrocławskich Magnicach poszukuje pracowników na stanowiska: operator maszyn i operator kluczowy. Ze względu na położenie zakładu oferta jest szczególnie atrakcyjna także dla mieszkańców okolic Bielawy, Dzierżoniowa, Jordanowa Śląskiego, Strzelina, Ząbkowic Śląskich i Ziębic – tym bardziej że pracodawca wprowadził rozwiązania ułatwiające kadrze transport. Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny, mogą liczyć na długofalową współpracę.

Warszawa, 16 lipca 2021 r. – W związku z dynamicznym rozwojem organizacji zakład zlokalizowany w Magnicach otwiera nową linię produkcyjną i planuje zatrudnić ponad 60 operatorów maszyn. Osoby zainteresowane pracą w The Hut Group powinny posiadać książeczkę sanitarno-epidemiologiczną oraz deklarować chęć realizowania zadań w systemie trzyzmianowym, uwzględniającym wolne weekendy. Mile widziani są przez pracodawcę kandydaci dysponujący doświadczeniem zdobytym w branży spożywczej lub farmaceutycznej.

Wynagrodzenie, na jakie mogą liczyć zatrudnieni, wynosi 3530 zł brutto, przy czym na pracowników czeka dodatkowe 15% premii frekwencyjnej. Firma zapewnia kadrze także benefity pozapłacowe – na przykład dofinansowanie obiadów i kody rabatowe, które umożliwiają zakup produktów firmy w preferencyjnych cenach. Oferta The Hut Group skierowana jest przede wszystkim do operatorów maszyn z Wrocławia, Magnic, Bielawy, Dzierżoniowa, Jordanowa Śląskiego, Strzelina, Ząbkowic Śląskich i Ziębic. Na tych trasach funkcjonuje darmowy transport, zorganizowany przez pracodawcę.

- Szacunek, zaangażowanie i inicjatywa to dla nas najważniejsze wartości. Opierając się na nich, stworzyliśmy zespół o unikatowej kulturze i atmosferze pracy. Ostatnie 2 lata to dla naszej organizacji okres bardzo szybkiego wzrostu – nie tylko w obszarze rozbudowy zakładu i zwiększenia liczby etatów, ale przede wszystkim – rozwoju kompetencji naszych koleżanek i kolegów. 46 osób zatrudnionych na stanowiskach podstawowych awansowało w ramach struktury, aby w rezultacie uzyskać jeszcze bardziej atrakcyjne warunki płacowe. Dziś poszukujemy kolejnych specjalistów, chcących uczestniczyć w budowaniu zespołu obsługującego nową linię produkcyjną. Jesteśmy przekonani, że realizacja zadań w ramach tego projektu będzie znakomitą okazją do doskonalenia kompetencji, ponieważ nowa linia charakteryzuje się wyższym poziomem automatyzacji i złożoności procesów oraz urządzeń. W 2022 roku planujemy uruchomienie kolejnego obszaru produkcji, skoncentrowanego na wytwarzaniu ciastek proteinowych. Po zakończeniu tej rozbudowy zatrudnienie w naszej organizacji osiągnie poziom 400 osób – mówi Piotr Porębski, Factory General Manager z The Hut Group.

Magdalena Oliwa, ekspert rynku pracy z firmy Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym The Hut Group, dodaje, że branża e-commerce przeżywa obecnie rozkwit i oferuje pracownikom atrakcyjne perspektywy w obszarze zatrudnienia.

- Pandemia COVID 19 wywołała duże zmiany na rynku pracy i znacząco przyspieszyła rozwój branży e-commerce, która doskonale odrobiła swoje lekcje i dostosowała możliwości podaży do aktualnie panującego popytu na tego typu usługi. Według raportu „Logistyka w Polsce”, przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z organizacją Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania, aż 53% pracodawców działających w tym obszarze planuje zatrudnienie nowych pracowników, a 35% przewiduje budowę kolejnych magazynów/fabryk. Pamiętajmy, że branża e-commerce to nie tylko wysyłka określonych towarów, ale także ich produkcja i transport do odbiorców. Stąd też rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę, która będzie miała okazję rozwijać swoje kompetencje w najnowocześniejszych zakładach pracy – stwierdza ekspertka.

Centrum logistyczno-produkcyjne The Hut Group funkcjonuje na polskim rynku już od 3 lat. Firma jest jednym z czołowych producentów białek i suplementów diety, dystrybuowanych w ramach marki MyProtein. Osoby, które chciałyby dołączyć do zespołu, mogą składać CV bezpośrednio w zakładzie pracy lub w biurze Manpower przy ul. Swobodnej 1 we Wrocławiu. Aplikować można również poprzez stronę www.manpowergroup.pl lub wysyłając dokumenty na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu +48 608 549 247.