Policja Wrocław: Dyrektor Zarządu Żabka Polska dziękuje wrocławskim policjantom
Dyrektor Zarządu Żabka Polska dziękuje wrocławskim policjantom
Data publikacji 21.12.2023
Zdajemy sobie sprawę, że przed Policją stoi wiele wyzwań (…), dlatego tym bardziej dziękujemy za skuteczne działanie i dbanie o bezpieczeństwo publiczne. W imieniu naszej sieci dziękuję, że bez względu na porę dnia i okoliczności możemy liczyć na Waszą pomoc. Gratuluję zaangażowanego grona policjantów, którzy prowadzili czynności operacyjne oraz dochodzeniowo-śledcze (…)”. Takie słowa skierował na ręce Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu Dyrektor Zarządu Żabka Polska. Jest nam niezmiernie miło, że nasza codzienna służba na rzecz bezpieczeństwa została w ten sposób doceniona.
W ostatnim czasie policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Grabiszynek realizowali czynności związane z zatrzymaniem sprawcy podejrzewanego o kradzieże z włamaniem. Do zdarzeń tych dochodzić miało m.in. w sklepach Żabka zlokalizowanych na terenie podległym tej jednostce.
Zaangażowanie, upór w dążeniu do celu oraz determinacja funkcjonariuszy, tu przede wszystkim pionu operacyjnego oraz dochodzeniowo-śledczego zakończyła się sukcesem w postaci ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzanego o te przestępstwa. I choć dla nas to codzienność, bo praca na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności jest najważniejsza, to niezmiernie cieszymy się, że została zauważona i doceniona.
Komendant Miejski Policji we Wrocławiu mł. insp. Rafał Siczek otrzymał podziękowania od Dyrektora Zarządu Żabka Polska Pana Adama Manikowskiego, którego reprezentował Pan Arkadiusz Skrzypczak. Dyrektor w kierowanych do policjantów słowach, napisał, że mimo trudnej sytuacji w jakiej jest Policja, angażowana na bardzo wielu płaszczyznach, kierownictwo komisariatu na wrocławskim Grabiszynku dołożyło wszelkich starań, by w zagrożonej okolicy pojawiły się także dodatkowe patrole.
Wysiłek policjantów zakończył się zatrzymaniem 42-letniego mieszkańca Wrocławia, który usłyszał już w tej sprawie 4 zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.
st. asp. Aleksandra Freus
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
- Transkrypcja do podziękowań
Policja Wrocławska, wroclaw.policja.gov.pl/dwr/aktualnosci/bieza/110408,Dyrektor-Zarzadu-Zabka-Polska-dziekuje-wroclawskim-policjantom.html
![]()
Ostatnie Artykuły

Mecz Manchesteru United we Wrocławiu. Policjanci działali na lądzie, wodzie i w powietrzu

Gastro Miasto z ponad 150 stoiskami. Do zdobycia podwójne vouchery

Panthers Wrocław zagrają na Stadionie Olimpijskim. Będzie też wojskowy piknik

Fortepian pod pomnikiem Chopina. Piotr Alexewicz zagra we Wrocławiu

Manchester United przegrał z Milanem we Wrocławiu. Chukwueze bohaterem meczu

Święto Wojska Polskiego we Wrocławiu. Apel i wojskowy sprzęt na Rynku

Z Gdańska i Bielawy do strefy kibica. United i Milan przed wielkim testem
![[PIŁKA NOŻNA] KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 2:1 w PKO BP Ekstraklasie. Gospodarze odwrócili losy meczu](/images/mecz/thumbnails/kghm-zaglebie-lubin-slask-wroclaw-15082026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 2:1 w PKO BP Ekstraklasie. Gospodarze odwrócili losy meczu
![[PIŁKA NOŻNA] LKS Goczałkowice Zdrój – Ślęza Wrocław 0:2 w Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III)](/images/mecz/thumbnails/lks-goczalkowice-zdroj-sleza-wroclaw-15082026-02.webp)
[PIŁKA NOŻNA] LKS Goczałkowice Zdrój – Ślęza Wrocław 0:2 w Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III)
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Śląsk Wrocław II – Chojniczanka Chojnice 1:2. Od prowadzenia do bolesnej porażki](/images/mecz/thumbnails/slask-wroclaw-ii-chojniczanka-chojnice-15082026-12.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Śląsk Wrocław II – Chojniczanka Chojnice 1:2. Od prowadzenia do bolesnej porażki

Dziewczynka na torach i 4 tysiące ton chloru. „Maszynista” porusza do głębi

Wypadek na trasie do Bielawy. Pociągi zastąpią autobusy

Pamięć o Bitwie Warszawskiej łączy się z hołdem dla polskich żołnierzy

BookTram znów rusza po Wrocławiu. W środku czekają książki
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych we Wrocławiu - msze, kancelaria, sakramenty
- Ośrodek Profilaktyczno-Leczniczy Chorób Zakaźnych i Terapii Uzależnień we Wrocławiu - kontakt, poradnie, rejestracja
- Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu - egzaminy, cennik, zapisy
- Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna we Wrocławiu - zajęcia, zapisy i kontakt
- Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu - bilety, godziny, dojazd i dostępność
- Okręgowy Urząd Górniczy we Wrocławiu - kontakt, godziny i zakres działania
