Pyszny weekend na placu Nowy Targ we Wrocławiu z food truckami i jarmarkiem!

Wrocław zaprasza na smakowity weekend pełen atrakcji! Food trucki i jarmark wielkanocny na placu Nowy Targ to idealna okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi!
- Wrocławskie smaki na placu Nowy Targ
- Wielkanocne atrakcje dla całej rodziny
Wrocławskie smaki na placu Nowy Targ
Już w najbliższy weekend, od 11 do 13 kwietnia, plac Nowy Targ we Wrocławiu zamieni się w prawdziwą kulinarną oazę. Miłośnicy dobrego jedzenia będą mieli okazję spróbować pysznych potraw z food trucków, które oferują różnorodne dania od soczystych burgerów po azjatyckie pierożki. Nie zabraknie również słodkich przysmaków, takich jak owoce w czekoladzie czy gofry bąbelkowe!
Wielkanocne atrakcje dla całej rodziny
Oprócz wyśmienitych dań, organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych. W programie znajdą się warsztaty rękodzielnicze oraz możliwość stworzenia własnych świątecznych dekoracji. Dodatkowo, na uczestników czekają konkursy z nagrodami, które pozwolą wykazać się kreatywnością i umiejętnościami. Całość wydarzenia umili przyjemna muzyka, która wprowadzi wszystkich w radosny nastrój.
Godziny otwarcia wydarzenia są następujące:
- piątek: 16:00-22:00
- sobota: 12:00-22:00
- niedziela: 12:00-20:00
Wstęp na wydarzenie jest wolny, więc każdy może przyjść i cieszyć się tym wyjątkowym weekendem pełnym smaków i radości!
Według informacji z: Urząd Miasta we Wrocławiu
Ostatnie Artykuły

Wrocław przyspiesza z inwestycjami – szkoły, drogi i zieleń wchodzą na nowy etap

Przed katedrą tłum przy koszyczkach i mocne życzenie pokoju

Magnolia przy Podwalu znów zatrzymuje spacerowiczów i telefony

Na stadionie koszyczki w klubowych barwach stały się wielkanocnym rytuałem
![[PIŁKA NOŻNA] Śląsk Wrocław – Pogoń Siedlce 1:0 w Betclic 1. lidze. Gospodarze dopięli swego po golu P. Samiec-Talara](/images/mecz/thumbnails/slask-wroclaw-pogon-siedlce-04042026-10.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Śląsk Wrocław – Pogoń Siedlce 1:0 w Betclic 1. lidze. Gospodarze dopięli swego po golu P. Samiec-Talara
![[PIŁKA NOŻNA] Ślęza Wrocław – LKS Goczałkowice Zdrój 2:1 w 25. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa 3 (Grupa III)](/images/mecz/thumbnails/sleza-wroclaw-lks-goczalkowice-zdroj-04042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Ślęza Wrocław – LKS Goczałkowice Zdrój 2:1 w 25. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa 3 (Grupa III)

Świąteczny pośpiech bywa bezlitosny. Policja ostrzega przed drogami, sklepami i domami

Wielkanocny Wrocław nie zasypia. Oto miejsca, które zostają otwarte

Wrocław zostawia rywali w tyle i umacnia się jako miasto innowacji

ZETO zostaje pod ochroną. NSA zamknął spór o modernistyczny biurowiec

Stare fiaty wracają z Tajlandii do Oławy, a za nimi już tylko Kaukaz

Skatepark przy Legnickiej zamknie się na jeden dzień przed zawodami

Arkady Wrocławskie znikną do 2027 roku – w ich miejscu ma ruszyć nowy kwartał

